Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, bezpieczeństwo może iść w parze ze stylowym wyglądem oraz komfortem.

Udowadniają to kaski motocyklowe Ozone – marki, którą znajdziecie w asortymencie naszego sklepu internetowego. Wyróżniają je twarde i wytrzymałe skorupy, absorbujące siłę potencjalnego uderzenia, dzięki którym głowa motocyklisty zyska na odpowiedniej ochronie. Jednocześnie cechuje je estetyczny design, dostępny w kolorze czarnym, białym lub szarym (w zależności od wybranego modelu).

Akcesoria Ozone posiadają również regulowany wlot szczękowy i czołowy oraz wizjer, gwarantujący szeroki kąt widzenia. Zwiększa to komfort noszenia, a jednocześnie pozwala zwiększyć poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie na drodze.
We wszystkich modelach znajdujących się w naszym sklepie internetowym producent zadbał o właściwą wentylację przy pomocy wielopunktowych kanałów zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza.


Kaski Ozone czy HJC?

Posiadamy także inne kaski motocyklowe. Sklep internetowy oferuje także kaski motocyklowe HJC, których wysoka jakość pozwala na ich komfortowe użytkowanie. Należy wspomnieć tu między innymi o tym, że wnętrze kasku jest wykonane z materiału antybakteryjnego oraz że pozwala na odpowiednią wentylację. Wizjer jest odporny na zarysowania, a hałas pochodzący z zewnątrz jest mniejszy. Z modelu HJC ucieszą się osoby z wadą wzroku - możliwe jest korzystanie z akcesoriów tej firmy w okularach, dzięki czemu osoby nieprzyzwyczajone do soczewek kontaktowych nie muszą się z nimi męczyć.

Nasz sklep internetowy to idealne miejsce, aby zakupić ten ważny i ochraniający głowę sprzęt. Niezależnie, czy zdecydujecie się na firmę Ozone, czy HJC, należy pamiętać, że brak ochrony głowy może skończyć się mandatem. Jednak chcielibyśmy uczulić wszystkich motocyklistów - nie zakładajmy ich dlatego, że wymagają tego przepisy. Róbmy to dla własnego bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, a nawet życia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl